Secure Drive Özel Şöför Hizmeti

Akşam aileniz ya da arkadaşlarınızla yemeğe gidecek ve bir kaç kadeh alkol alacaksınız. Bu durumda güvenliğiniz için araç kullanmamalısınız. Arayın Secure Drive'ı şoförünüz sizi gideceğiniz yere götürsün.
Eğlence için dışarı çıktığınızda aracınızı tanımadığınız insanlara teslim etmek istemiyor, hoşlanmıyorsunuz. Üstelik ortalama minimum 20 TL bahşiş vermek zorunluluğunuz da var. Arayın Secure Drive'ı eğitimli şoförlerimiz sizi bıraktıkları yerin en fazla 3 km yakınlarında sürekli araçta beklesin ve sizi rahat ettirsinler.
Yurt içi, yurt dışından gelen misafirleriniz var. Her zaman onlara tüm programları boyunca eşlik edemeyebilirsiniz. Arayın Secure Drive'ı şoförlerimiz misafirlerinizi karşılasın, istediğiniz yere götürsün, beklesinler.
İşleriniz çok yoğun ve bu arada eşinizin, aile büyüklerinin veya çocuklarınızın bir yerlere ulaştırılması gerekiyor. Arayın Secure Drive'ı şoförlerimiz sizin aracınızla bu ulaşımı gerçekleştirsinler.
Bir yerlerde toplantıdasınız ya da eğleniyorsunuz. Size katılmasını istediklerinizin araçları yok. Arayın Secure Drive'ı biz istediklerinizi arzu ettiğiniz yere ulaştıralım.
Ayda sadece bir kaç gece, gündüz çok yoğun oluyorsunuz. Otomobilinizi park etmeye bile vakit olmuyor. Ulaşımınızı da kirli ve kliması olmayan taksilerle yapmak istemiyorsunuz. LPG kokusu da sizi rahatsız ediyor. Biz sizi istediğiniz yere ulaştırıyor ve sizi yormuyoruz.
Üstelik tüm bu hizmetleri özel eğitim almış, şoförler ile sizin aracınızla, sigorta koruması altında ve taksi ücreti ya da otopark bahşişi maliyetine sağlıyoruz. Secure Drive ile dileyenin, dilediği zaman diliminde özel şoförü olacak. İstanbul'da her gün 100 kişinin alkol kontrollerinde ehliyetini minimum 6 ay süre ile kaybettiğini üstelik ceza uygulamasının da 417 TL'den başladığını düşündüğünüzde 80-100 TL arasındaki servis ücretlerimiz size sıra dışı bir konfor ve güveni ekonomik koşularda sağlıyor olacak. Tüm bunlara ek olarak Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile işbirliğimiz doğrultusunda ödemelerini bu bankaların kredi kartı ile yapan müşterilerimiz hizmetlerimizden %20 indirimli olarak yararlanabilmekteler.